شامپو فرش قوی غلیظ عالی

استفاده از فرش در خانه های ایرانی جزو متداول ترین رسومات و سبک های زندگی محسوب می شود که عوامل بسیار زیادی سبب چرک شدن آن می شود از رو برای پاکیزگی آن شامپو فرش قوی غلیظ عالی تولید شده تا تنها با کشیدن ویه پارچه و این شامپو فرش شما به حالت اول بر میگردد. در میان انواع پوششهای کف که شامل موکت، پوست حیوانات، زیرانداز، فرش و غیره می شوند بدون شک فرشهایی دستباف و یا ماشینی دارای جایگاه بالاتری بوده و نزد تمام خانواده های ایرانی از ارج و قرب ویژه ای برخوردار هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شامپو فرش قوی

امروزه در تمام منازل به خصوص ایرانیان وجود فرش الزامی و ضروری می باشد و تنها دغدغه مردم پاک کردن و گند زدایی آن می باشد که از این رو برخی شرکت ها شروع به تولید شامپویی کردند که بتوان با راحت ترین روش ممکن و در خانه در هر زمانی که لازم بوده فرش هارا پاک و تمیز کنند.

به دلیل آنکه فرشها برای پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرند و همواره در معرض پا خوردگی و یا ریختن مواد خوراکی، رنگی و غیره هستند تقریبا محافظت کامل از آنها در برابر آلودگیهای مختلف غیرممکن به نظر می رسد اما می توان با استفاده از مواد شوینده مناسب تا حد زیادی از نگرانیهای مربوط به نگهداری صحیح و اصولی از فرشها کم کرد.

شاید برای همه ممکن نباشد فرشهایشان را برای شستشو به قالیشویی بسپرند که در این حالت یک شامپو فرش قوی می تواند بسیار کمک کننده بوده و بهترین نتیجه را در تمیزی کامل فرشها برجا بگذارد ضمن آنکه امکان استفاده از شامپو فرش در شستشو بدون آبکشی و یا حتی زمانیکه فرش همچنان در اتاق پهن می باشد هم وجود دارد

فرشهای دستباف از جنس الیاف طبیعی و پشمی هستند که همین موضوع آنها را حساس و آسیب پذیرتر می کند هر چند که فرشهای ماشینی که از ترکیب الیاف طبیعی با پلی استر تهیه می شوند هم امروزه قیمت بالایی پیدا کرده و بروز هر عیب و خرابی در آنها می تواند هزینه مالی سنگینی را به خانواده تحمیل کند.

فرشهای دستباف و ماشینی با توجه به مدت زمان استفاده به شستشوی دوره ای نیاز پیدا خواهند کرد و بدون شک شستشوی فرش با مواد شوینده مخصوص بهترین راهکار برای محافظت اصولی از آنها خواهد بود برای این منظور شامپوهای فرش با فرمولاسیون ویژه تولید می شوند تا هیچ آسیبی به الیاف فرش نزده و ضمن تمیزی کامل بتوانند کیفیت اولیه آن را هم حفظ کنند.

.

تصور کنید برای شب و یا روز بعد مهمان به خانه دعوت کرده اید و امکان ارسال فرشهای کثیف به قالیشویی در چنین زمان کوتاهی وجود ندارد در چنین مواقعی است که شامپو فرش بیشترین کمک را کرده و قادر است در مدت زمان کوتاهی فرشها را کاملا تمیز و براق کند.

افرادیکه حیاط نداشته و امکان شستشوی فرش همراه با آب و کف زیاد را ندارند نباید نگرانی به خود راه دهند زیرا حتی در آپارتمان و زمانی که فرشها در جای خود قرار دارند هم می توان آنها را شست و تمیز کرد فقط مراحل کار به دقت باید به اجرا درآید:

  1. در گام نخست حتما فرش را جارو کشیده تا گرد و غبار از روی آن برطرف شود البته حالت ایده ال آن است که پشت فرش هم جاروبرقی کشیده شود.
  2. شامپو فرش مناسب که هماهنگی کاملی با نوع الیاف فرش ما داشته باشد را انتخاب و دقیقا طبق دستورالعملی که بر روی قوطی نوشته شده کار شستشو را آغاز کرد.
  3. می توان تمامی قسمتهای فرش شامل ریشه ها را با شامپو فرش به خوبی تمیز کرد فقط اگر در حین کار پایه مبلمان و یا بوفه به شامپو فرش آغشته شد خیلی زود آن را پاک کنید.
  4. چند ساعتی را پس از شستشو فرصت دهید تا فرش به طور کامل خشک شود و در این مدت از راه رفتن بر روی آن اجتناب کنید.

شامپو فرش قوی

شامپو فرش غلیظ

یکی از بهترین روش ها برای پاک کنندگی و گندزدایی آسان و سریع شامپو فرش های تولید شده با غلظت مناسب است هرچه شامپو غلیظ تر باشد اثر بخشی بهتری نیز خواهد داشت.غلظت بالا سبب می شود حجم کمتری از شامپو فرش مصرف شود و از استفاده بیش از حد جلوگیری کند و حتی با حجم کمی شامپو هم بخش وسیعی از سطح مورد نظر به خوبی تمیز شود.

یکی از بهترین انتخابها برای تمیزی بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها خرید شامپو فرش غلیظ است که می تواند ضمن اثرگذاری مطلوب بر تمیزی فرشها به دلیل

منظور از شامپو فرش این نیست که فقط برای تمیز کردن فرشها مناسب بوده و در جای دیگر نمی توان از آن استفاده کرد زیرا این محصول جهت شستشو و پاک کردن تمامی لکه ها بر روی انواع موکت، تابلو فرش و حتی رویه مبل هم مناسب بوده و می تواند بهترین نتیجه را برجا بگذارد.

با توجه به تنوع بالای محصولات در بازار توجه کنید شامپو فرش خریداری شده دارای ویژگیهای زیر باشد:

  1. نباید از مواد اسیدی و یا قلیایی قوی در شامپو فرش استفاده شده باشد زیرا صرفا تمیزی فرشها ملاک نیست بلکه قرار نیست چنین محصولی به الیافت و بافت اصلی فرش آسیبی رسانده و موجب پوسیدگی آن شود.
  2. اگر برای اولین مرتبه است که از برندی خاص شامپو فرش خریداری می کنید حتما قوطی در حجم کمتر را انتخاب کنید تا در صورت نارضایتی متحمل خسارت مالی نشده باشید.
  3. شامپو فرش نباید حاوی بخارات و گازهای مضر برای سلامت انسان باشد تا در حین کار به سیستم تنفسی آسیب برساند همچنین ترکیبات آن به شکلی بوده که اگر بدون دستکش به شامپو زدن فرش پرداخته شود هیچ آلرژی و حساسیت پوستی ایجاد نکند.
  4. این محصول نباید خیلی رقیق باشد و همواره نمونه های غلیط تر اولویت بالاتری برای خرید دارند.

شامپو فرش غلیظ

شامپو فرش عالی

تمام افراد برا حفظ و نگهداری وسائل خود می کوشند از این قبیل به دنبال پاک کننده های قوی که به فرش آسیبی وارد نمیکند هستند تا هم تمیزی فرش انجام شود و هم ماندگاری تار و پود فرش حفظ شود.با انتخاب یک شامپو فرش عالی در شما میتوانید به شکل دوره ای فرشها را از هر گونه کثیفی، آلودگی و غبار پاک کنیم.

انتخاب شامپو فرش مناسب کمک می کند تا فقط در مدت چند ساعت فرشها به خوبی تمیز شده و دیگر نیازی به انتظار طولانی مدت برای شستشوی فرش توسط قالیشویی وجود نخواهد داشت فقط باید مراقب بود تا از این محصول به درستی استفاده شود زیرا اگر به موارد قید شده بر روی قوطی توجه نشود ممکن است لکهای ماندگاری بر روی فرش ایجاد کرده که بهترین قالیشویی هم قادر به برطرف کردن آن نخواهد بود.

شرکت بازرگانی ما مجموعه کاملی از انواع شامپو فرشهای استاندارد و باکیفیت حال حاضر بازار را در اختیار داشته و با آگاهی نسبت به حساسیت مشتریان نسبت به فرشهایشان همواره تلاش کرده است بهترین نمونه ها را آماده عرضه به مصرف کنندگان محترم کند.

شامپو فرش عالی

با خرید فله ای شامپو فرش از شرکت ما امکان صرفه جویی مالی برای مشتریان فراهم می شود و می توانند هزینه کمتری در خریدهای عمده پرداخت کنند ضمن آنکه در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت رسمی شرکت فراهم شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید