پودر صابون لباسشویی خوشبو خوب خانگی

عموم مردم به نظافت اهمیت بسیار زیادی می دهند و از مواد شوینده مختلفی جهت این کار استفاده می کنند که پودر صابون لباسشویی خوشبو یکی از این پاک کننده های درجه یک می باشد که رایحه خوشبویی به لباسها می بخشد.

پودر صابون لباسشویی که همان صابون رنده شده است با انجام فرمولاسیون های مختلف بر روی آن تولید می شود.

پودر صابون

پودر صابون لباسشویی خوشبو

برای تولید انواع شوینده ها از جمله پودر صابون لباسشویی برای خوشبو شدن آن از اسانسهای مختلف استفاده می کنند در عصر تولیدات کارخانه ها و شرکتهای بسیاری در زمینه تولید و فروش این محصول فعالیت می کنند که برخی از آنان نیز به یک برند معتبر و قابل اطمینان تبدیل شده اند.

پودرهای لباسشویی به دلیل این که خاصیت نرم کنندگی دارند و بوی دلنشینی می دهند و در بین افراد محبوب شده اند که استفاده از این پودر باعث می شود در برابر آلودگی و هوای آلوده که به روی لباس می نشیند از بین ببرد و لباس مثل روز اول نو و تمیز باشد و این پودر دارای انواع متفاوتی می باشد مانند: مایع لباسشویی، صابون لباسشویی، ماشین لباسشویی و کپسول ژله ای لباسشویی می باشد.

پودر صابون از میزان قدرتی که در تمیز کردن و نرم کردن لباس دارد دیگر پودرها از این خاصیت دارا نمی باشند چرا که نظافت یکی از عامل بسیار مهم در دنیا می باشد و این پودر از این قابلیت برخوردار است که دیگر نگرانی برای کثیف شدن لباس خود نداشته باشید زیرا با شست و شو با پودر لباسشویی سریع شسته و تمیز می شوند به طوری که وقتی از لباس استفاده می کنید تمیز بودن و رایحه ی خوب آن جلوه خاصی به شما می دهد.

برای این که لباس ها شسته شود از دو مورد شوینده یعنی مایع و پودری استفاده می شود و یکی از تفاوتهای مواد شوینده ی مایع با پودر این است که شوینده پودری بیشتر از شوینده های مایع طرفدار دارند زیرا میزان تمیزی که پودر دارد مایع ندارد همچنین کاربردی که از پودر صابون لباسشویی می شود: استفاده کردن برای لباس کودکان، پرده، لباسهای ابریشمی و پشمی وغیره را شامل می شود.

در مطالب بالا گفته شد که یکی از انواع پودر لباسشویی پودر صابون آن می باشد که استفاده از این پودر در هنگام شست و شو باعث می شود لباس خوشبو و رایحه ی خوبی دهد و صابونها چون خاصیت نرم کنندگی دارند معمولا برای لباسهای حساس به خصوص کودکان که پوست آنها حساس است می توان از پودر صابون لباسشویی استفاده کرد.

پودر صابون

 پودر صابون لباسشویی خوب

از مزیتهای پودر صابون لباسشویی می توان گفت از قدرت پاک کنندگی بالایی نسبت به بسیاری از شوینده ها برخوردارند حتی برای لباسهای آسیب پذیر نیز می توان از آنها استفاده نمود و در مقایسه با بسیاری از پودرها آسیب و ضرر کمتری دارد

ویژگی دیگری که می توان مثال زد این است که با پوست دست سازگار است و باعث خراب شدن پوست نمی شود و می توان از این پودر هم با دست لباسهای خو را شست و هم با ماشینهای لباسشویی و درون این پودرها از نرم کننده استفاده شده و نیازی به استفاده از نرم کننده در هنگام شست و شو نیست و قیمت آن هم مناسب می باشد و از کف بالایی برخوردار است.

پودر صابون لباسشویی خانگی

پودر صابون لباسشویی جزو پاک کنندهای قوی می باشد که برخی شرکت ها افزودن مواد شیمیایی خاصیت ضد حساسیت آن را از بین می برند از این رو شما می توانید به راحتی این پودر صابونی را در منزل درست کنید.

برای درست کردن پودر صابون لباسشویی به این موارد نیاز دارید: کربنات سدیم، جوش شیرین، صابون، اسانسهای گیاهی برای خوشبو کردن و نمک.

در ابتدا در ظرفی صابون را رنده کنید و به آن کربنات سدیم و نمک را اضافه کنید و در مرحله ی بعد به آن جوش شیرین اضافه کنید و اسانس گیاهی را با آنها ترکیب کنید و پودر ما آماده شده می توانید هر موقع که لباسهای خود را در ماشین لباسشویی انداختید از این پودر برای شست و شو استفاده کنید.

نکته: به هر میزانی که نیاز دارید می توانید مواد را با هم ترکیب کنید و همچنین برای این که لباس ها بیشتر نرم و خوشبو شوند می توانید از صابون بیشتر استفاده کنید.

پودر صابون لباسشویی خانگی

خرید و فروش پودر صابون لباسشویی

امروزه در جهان یکی از پر فروش ترین مفید ترین نوع تولیدات مختص به پودرهای لباسشویی از جمله صابون می باشد زیرا اگر این پودرها نباشد لباس به راحتی در اثر ریختن روغن تمیز نمی شوند و به سختی پاک می شوند با استفاده از پودر صابون به راحتی پاک می شوند.

صابونی که برای پودرهای لباسشویی استفاده می شود انواع متفاوتی دارد: صابون جامد، مایع، لباسشویی، شفاف و غیره

  • صابون لباسشویی: این صابون برای ماشینهای لباسشویی استفاده می شوند زیرا صابون آسیب به ماشین نمی زند و لباس را تمیز می کند.
  • صابون شفاف: این صابون از گلیسیرین درست شده است و چون از شفافیت بالایی برخوردار است که لباس را با درخشندگی زیبایی جلوه می دهد.
  • صابون مایع: این صابون در اندازه های مختلف تشکیل شده است و می توان در هنگام مسافرت هم از این صابون استفاده کرد و اگر به بوی صابون حساسیت دارید یا پوست حساسی دارید می توانید از این صابون که بدون بو می باشد برای شست و شوی صورت، لباس اسفاده کنید.

قیمت پودر صابون لباسشویی

در هنگام خرید پودر صابون لباسشویی باید به نکات زیر توجه کنید:

  1. در ابتدا باید به قیمت آن توجه کرد که با قیمتی مناسب خریداری کنید.
  2. پودر لباسشویی در بسته های با کیفیت و استاندارد بسته بندی شده باشد.
  3. پودر صابون لباسشویی باید در هر میزان دما در آب قابلیت حل شدن را داشته باشد و در هنگام شست و شو از کف بالایی تشکیل شود تا لباس کاملا تمیز شود زیرا اگر پودر لباسشویی با کیفیت نباشد به لباسهای شما آسیب می زند بنابراین از مراکز مطمئن خریداری کنید.

اگر شما از افرادی هستید که به پاکیزگی و نظافت لباسهایتان اهمیت می دهید می توانید از بخش محصولات سایت ما دیدن کنید.

پودر صابون

مجموعه ما پودرهای صابون لباسشویی را در بسته های با کیفیت بسته بندی نموده و شرایط خوبی را برای خرید پودر لباسشویی فراهم کرده است و شما می توانید با مناسب ترین قیمت آن را خریداری کنید و همچنین شما مشتریان عزیز می توانید از طریق مشاوران ما که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشند ارتباط برقرار کنید و سفارشهای خود را ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید