صابون مایع 4 لیتری ظرف شویی

یکی از مهم ترین موضوعات در پیرامون بحث بهداشت پاکیزگی بدن با مواد شوینده ی مناسب پوست بدن است. این محصولات به دو شکل جامد و مایع در بازار موجود می باشد و در مصارف مختلف به کار می روند. صابون مایع 4 لیتری ظرف شویی یکی از انواع صابون می باشد که در ادامه بیشتر در این باب توضیح خواهیم داد.

این مسئله استفاده از شوینده ی مناسب برای پوست یکی از مهم ترین نکات محسوب می شود زیرا پوست بدن بسیار حساس و محافظ بدن ما است.

 

صابون مایع

یکی از راه های شتشو دست و صورت و بدن، ضد عفونی ، لباس های بچه ها و مواردی دیگر از این قبیل، استفاده از صابون می باشد. این روز ها صابون های مایع محصولی نوین در زندگی محسوب می شود.

این نوع صابون با فرایند پیچیده تری نسبت به سایر صابون ها تولید می گردد. این محصول اغلب با فرایند داغ شدن تولید و تهیه می گردد. به سبب استفاده بیشتر از قلیا و آب فراوان در هنگام تولید صابون، این محصول به صورت مایع حاصل می گردد. نکته ای جالب در باب تشخیص صابون اصل وجود دارد که صابون اصل میزان کف کمتری تولید می کند.

قیمت مایع صابون 4 لیتری

مایع صابونی در اندازه ها و حجم های متفاوت تشکیل می شوند که بر اساس مقدار قیمت های مختلف به فروش می رسند. قیمت مایع صابون 4 لیتری در برابر سایز های کوچک تر از آن اندکی بیشتر می باشد. این موضوع نیز به علت حجم زیاد تر این محصول و همینطور بسته بندی آن می باشد. در صورتی که از لحاظ کیفیت با صابون های مایع سایز ها دیگر، برابر می باشد.

مایع صابون ظرف شویی

مایع صابون ظرفشویی تشکیل شده از یک یا چند اسید چرب و نمک است. مایع صابون ظرف شویی عضو خانواده شوینده ها می باشد. برای جذب مشتری بیشتر از اسانس های معطر و رنگی استفاده می کنند. بدیهی است که ظاهر و بوی هر محصولی اولین راه جذب مشتری می باشد.

مایع صابون ظرف شویی

صابون مایع چیست

صابون مایع یکی از پرکاربرد ترین شوینده ها می باشد که ما در این بخش درباره ی اینکه صابون مایع چیست بحث خواهیم کرد. پیدایش این محصول به قرن 19 یا سال 1865 میلادی بر می گردد. اما همیشه استفاده از صابون جامد در میان مردم رواج بیشتری داشته و از جایگاه بالا تری برخوردار بوده است.

چندی پیش به علت شیوع ویروس منحوس کرونا تحقیقاتی گسترده پیرامون شوینده های قوی از بین برنده ویروس، دریافتند که صابون های جامد به تنهایی عامل پخش میکروب ها می باشند. زیرا این میکروب ها بر روی این محصول به صورت جامد بیشتر است. این موضوع به علت بالا بودن رطوبت آن می باشد و از آن جایی که صابون یک محصول مشترک میان افراد می باشد، استفاده از آن باعث پراکندگی میکروب ها می گردد.

از این رو محققان اعلام کردن استفاده از صابون مایع بر جامد ارجحیت دارد. از آن پس افراد زیادی با وجود صابون مایع  آشنا شدند و این محصول به صورت پمپ غلیظ پاش در تمامی مراکز فروش به تعداد بالایی به فروش می رسد.

 

مایع صابون ظرف شویی عسل CC 700 نانو پاکر

به عنوان نسل جدید شوینده ها شما را با مایع صابون ظرف شویی عسل CC 700 نانو پاکر آشنا می کنیم. این محصول یک نوع صابون ظرف شویی می باشد که به صورت مایع است. پس از شستن ظروف و تماس مداوم دست ها با آب، پوست دست دچار آسیب می شود. خیلی از افراد با گذاشتن دستکش نمی توانند به درستی ظرف بشویند و برخی دیگر به دستکش ها حساسیت دارند.

مایع صابون ظرف شویی عسل CC 700 نانو پاکر

از این رو تنها راه حل پیش روی شما استفاده از مواد شوینده ای می باشد که کمترین ضرر و آسیب را به پوست دستانتان برساند. برای حل این مشکل می توانید از مایع صابون ظرف شویی عسل استفاده نمایید. این محصول حاوی مقادیر زیادی کرم مرطوب کننده دست و آب رسان می باشد. همچنین ضد حساسیت بوده و از بروز التهاب جلوگیری می نماید.

با صابون مایع دست شویی درست کنیم

تمام ما از صابون مایع برای شستن دست هایمان استفاده زیادی کردیم. برای یادآوری آن دوران شیرین به شما می گوییم که چگونه با صابون، مایع دست شویی درست کنیم.

ابتدا صابون های معمولی موجود در خانه را بردارید و آن را رنده نمایید یا می توانید در دستگاه مخلوط کن قرار دهید. سپس حدود چهار برابر حجم صابون رنده شده، به آن آب اضافه نمایید. در گام بعدی آن را بر روی شعله قرار دهید تا به جوش آید و بعد از به جوش آمدن به مدت 10 الی15 دقیقه بگذارید با شعله ملایم بجوشد. در هنگام جوشید آن را به هم بزنید تا از گلوله گلوله شدن جلوگیری کنید.

در همین هنگام اگر مایل باشید می توانید اندکی گلیسیرین یا اسانس های معطر در آن بریزید. اگر این مایع بیش از حد رقیق بود مقداری صابون رنده کرده و به ظرف اضافه نمایید و اگر بیش از حد غلیظ بود آب اضافه کنید. شعله را خاموش کنید و پس از خنک شدن صابون مایع خود را در ظرفی مناسب بریزید.

 

یک تفاوت در فرمول ساختاری صابون جامد و صابون مایع

فرمول ساختاری برخی شوینده ها شیمیایی می باشد زیرا در آنها از مواد غیر طبیعی استفاده شده. پیش از بیان تفاوت در فرمول های ساختاری صابون جامد و صابون مایع، ابتدا باید فرمول هر یک را بیان کرد.

یک تفاوت در فرمول ساختاری صابون جامد و صابون مایع

غالب این محصولات از نمک های فلزی و همچنین اسید چرب تشکیل شده اند. صابون جامد در فرمول اختصاصی خود دارای یون سدیم می باشد که به جای نمک استفاده شده و در فرمول شیمیایی مایع این محصول یون پتاسیم نمک موجود در صابون می باشد.

جا مایع صابون برقی hi shing 600

تا این جای مطالب در مورد صابون مایع به طور مفصل توضیح داده ایم حال نوبت به جا مایع صابون برقی hi shing 600  رسیده است. این صابون ها یا مایع های شوینده به محفظه ی نگهدارنده و همچنین محافظت کننده در برابر انواع میکروب نیاز دارند. این جا مایع صابون ها دارای انواع مختلف و طرح ها و رنگ های متفاوت می باشند. جا مایع hi shing  نوع برقی می باشد که دارای محفظه ی 600cc می باشد. این جا مایع با چهار عدد باتری قلمی و کار می کند و همچنین مناسب محیط های کم رفت و آمدی نظیر منازل می باشد.

جا صابون مایع

تمامی مواد شوینده و غیر شوینده باید دارای محفظه ای برای نگهداری و سازماندهی باشد. در حقیقت جا صابون مایع آن را از کثیفی های محیط حفظ می نماید.

جا صابون مایع

 

شما می توانید انواع صابون های مایع با رنگ و رایحه های مختلف را از ما خریداری نمایید. تشخیص صابون های مرغوب از تقلبی کاری دشوار می باشد و امکان تست صابون قبل از خرید آن وجود نداد. اما شما با اطمینان به سایت ما می توانید با خیال راحت محصول خود را سفارش دهید و کیفیت را با چشمان خود تماشا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید